Інвестор проекту

 

Інвестор будівництва житлового кварталу «Добра оселя» – Група компаній Greenville, яка провадить діяльність спільного інвестування з 2007 року. Група інвестує кошти в майнові права компаній, акції, інші цінні папери, а також здійснює інвестиції в об’єкти нерухомості, які реалізовуються будівельними компаніями з урахуванням збереження екологічного середовища.

На основі проведених досліджень ринку житлової нерухомості Львова, було оцінено привабливість концепції будівництва житлового кварталу з розвинутою інфраструктурою та переваги його розташування у Франківському районі. Провівши аудит компанії-забудовника, отриманої дозвільної та проектної документації, Група компаній Greenville прийняла рішення виступити інвестором даного проекту.

Завдяки інвестиційному фінансуванню, компанія-забудовник «Інвест житло» здійснює будівництво житлового кварталу, забезпечивши швидкий темп виконання та високу якість робіт.

 

Також  окрім інвестування в будівництво житла та комерційних об’єктів, Група компаній Greenville вкладає кошти та бере безпосередню участь в озелененні населених пунктів, розширенні площ трав’яних газонів, відбудові парків і скверів, алей, очищенні водойм.

Реалізуючи проекти, Greenville дбає, щоб використовувалися тільки сучасні екологічно безпечні матеріали та відповідне обладнання. Ще на етапі проектування будівель закладаються ефективні рішення з енергозбереження, пасивного теплозбереження, улаштування економного освітлення та роботи електрообладнання, максимального поширення площ із зеленими насадженнями та інших заходів, спрямованих на збереження природних ресурсів і створення комфортних умов для проживання людей. Така позиція зумовлює не тільки високу якість збудованих об’єктів, комфортне проживання мешканців, забезпечення ощадливого використання споживаних ресурсів, але й демонструє відповідальність перед наступними поколіннями.