Локація

Житловий квартал «Добра оселя» знаходиться на одній з головних транспортних артерій  Львова – по вулиці Княгині Ольги в 5 хвилинах від історичного центру міста.
Прекрасне транспортне сполучення (трамваї № 3 та 5, велика кількість маршрутних таксі) дає можливість нашим мешканцям зручно дістатись до будь-якої точки міста.

Детальніше

Існуюча інфраструктура

ЖК "Добра Оселя" має розвинену інфраструткуру, яка створена для комфортного проживання наших мешканців. 

 

 
Детальніше

Безпека ЖК "Добра Оселя"

Житловий квартал «Добра Оселя» дбає за безпеку мешканців. Для того щоб жителі відчували себе захищеними та в безпеці на території кварталу запрацював Єдиний центр відео-спостереження та моніторингу.

 
Детальніше

На висоті: особливості дворівневих квартир

Із початку ХХ ст. життя під дахом асоціюється із багатством, стилем та високим соціальним статусом. Саме тоді з’явилися перші модерні пентхауси із терасами, басейнами та неповторними видами на велике місто. З того часу дворівневі квартири на горішніх поверхах лишаються  популярними, і не лише через оригінальність, а й завдяки унікальному втіленню суперечливих, на перший погляд, мрій – про приватний будинок та житло в центрі жвавого міста.

Детальніше

Дитячий майданчик

Для забезпечення веселого та безпечного проведення часу  для  найменших мешканців ЖК "Добра Оселя" облаштувала сучасний дитячий майданчик.

 

Детальніше

Спортивний майданчик

Любителі спорту не покидаючи межі власного будинку матимуть змогу підтримувати себе у чудовій фізичній формі.

Детальніше

Підземний паркінг

Підземний паркинг, збудований за останніми досягненнями інженерії, створить для мешканців зручні і надійні умови для зберігання власного автотранспорту різного класу та габаритів. 

Детальніше